O škole
aktuálně

Událost

Naše škola před několika lety adoptovala dvě děti z Keni přes Centrum Narovinu a projekt "Ostrov Naděje", které od té doby podporuje ve vzdělávání. V úterý měli vybraní žáci příležitost tyto děti poznat, a to v rámci zhruba hodinového videohovoru.

Událost

Pořádně jsme si to užili!!!!
V sobotu 24. února jsme plesali až do rána. Maturitní ples třídy A4.A a E.4.A byl plný krásných zážitků, emocí a tance. O choreografii se, nejen nám maturantům, postarala TK Luna Louny v čele s paní Janou Stehlíkovou. Krásné půlnoční překvapení nám uchystali naši učitelé, kteří si připravili také taneční vystoupení. Nechybělo ani půlnoční odšerpování či dražba dortu a obrazu.
Tak a teď už nám chybí "JEN" ta zkouška z dospělosti.

Událost

Dnes se studenti Josef Kouba, A3.A a Jan Daňa, E3.A účastnili 1. zasedání krajského školského parlamentu v Ústí nad Labem. Zasedání bylo velice zajímavé, a studentům rozšířilo obzory o situacích některých škol a krajů. Těšíme se na další zasedání tohoto parlamentu :)

Událost

Ve středu jsme předávali pololetní vysvědčení trochu netradičně - zamluvili jsme pro žáky ledovou plochu na žateckém náměstí a dopoledne se tam i s vysvědčením a bruslemi společně vydali. Třídní rozdali svým žákům vysvědčení a hurá na led!

Událost

Dnes jsme se čtvrtými ročníky SPŠE a SOA navštívili pražský Gaudeamus, evropský veletrh pomaturitního a celoživotního vzdělávání. Pro žáky byl veletrh velmi inspirativní - obhlídli terén, získali přehled o studijních programech, na které mohou po maturitě nastoupit, a měli možnost pohovořit o studiu s žáky vysokých škol.

Událost

Chcete získat lepší práci? Udělejte si rekvalifikační kurz na naši škole!

Událost

Den otevřených dveří
Přijďte se podívat, jak to v naší škole vypadá.

Událost

Příjemné prožití vánočních svátků, šťastný nový rok, mnoho štěstí, zdraví, osobních a pracovních úspěchů Vám přeje
Tým SOA Žatec

Událost

Srdečně Vás zveme na náš maturitní ples!

Událost

28.11. se naše škola zúčastnila sportovní ligy škol ve florbale pod taktovkou Asociace školních sportovních klubů. Týmu dívek těsně unikl postup do krajského kola, když obsadily skvělé druhé místo.????

Událost

Zase nás po roce navštívilo anglické divadlo The Bear Educational Theater s představením "A Christmas Carol", Charles Dickens. Užili jsme si to!

O škole

Soukromá obchodní akademie v Žatci je střední odborná škola zaměřená na výuku ekonomiky, podnikání a logistiky.

IČ: 25124811
IZO: 600011020

Adresa

Svatováclavská 1404
438 01, Žatec

Kontakty

Pevná linka: +420 415 726 002
Mobilní telefon: +420 733 712 250
e-Podatelna: sekretariat@soazatec.cz
Preferovaný způsob komunikace je e-mail.

Soukromá obchodní akademie, s. r. o.